#

Dlho sme sa hľadali, ale nakoniec sme súpera zlomili

###

Veľmi dlho sme nanašli recept na hru hostí z Levoče. Umne držali loptu a darilo sa im rozbiehať svoje útočné akcie. Ich obrana 1:5 bola dlho dôrazná a efektívna. my sme sa trápili , v obrane súpera len doprevádzali a v útoku individuálne a rýchlo nepripravene zakončovali. Skrátka sme sa trápili. Po prestávka síce nastala zmena , ale k obratu hneď neprichádzalo. Až zväčšený dôraz v obrane, ktorý začali po prestávke uplatňovať bratia Stachovičovci bol predzvesťou obratu. Postupne sa k nim pridali aj ostatní hráči a súper aj vďaka primalému počtu hráčov bol viac a viac unavený. Obrat sme dokonali v desaťminútovkr mdzi 43 až 53 minútou keď sa skóre obrátilo z 18:19 na 28:21. Potom sa už zápas iba dohral. Družstvo si zaslúži pochvalu za prekonanie samého seba. Dokázalo zvíťaziť aj v zápase, kde sa úspech nerodil ľahko.

Výsledok: Štart HC Smartpoint Malacky - ŠK Slovan Levoča 30:25 ( 12:14 )

BR: Hollý, Piaček, Roško

HR: Škoda 10/3, Oslej I. 6, Sedláček 4, Bízek 4, Stachovič D. 3, Stachovič T. 2, Urbanovič 1, Hlaváč